Taşımacılık sektörü bir çok kişinin korkulu rüyası. Yeni hayatlarına açılan kapının anahtarı olan taşınma işlemi yanlış uygulamalar sonucunda faciayla sonuçlanabilir. Bu konuda siz değerli müşterilerimize destek olmayı amaçlayan firmamız Ankara Sigortalı Taşımacılık hizmetini ayağınıza getiriyor. Her türlü olumsuzluğun önüne geçebilmek ve %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için uyguladığımız bu sistem sayesinde oluşabilecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Nasıl mı hemen açıklayalım.

ankara sigortalı taşımacılık
ankara sigortalı taşımacılık

Ankara Sigortalı Taşımacılık

Bizim gibi profesyonel firmaların bile başına gelebilecek ve önleyemeyeceğimiz sorunlar var. Örneğin nakliyenin yapılması için kullanılan araca eşyalarınız yüklen ve her şey dört dörtlük gidiyor. Ustalarımız paketleme işlemini yaparken büyük bir özen göstermiş ve tüm tedbirleri almış. Fakat insanlık hali eşyalarınızı bağladığımız kordonlardan biri gevşemiş veya gevşek bırakılmış.

Yol boyunca zarar gören eşyalarınızı kurtarmanın yolu işte tam da bu sigorta hizmeti. Hatta gelin başka bir örnek verelim ustalarımızca yapılan hiç bir hata olmasın, eşyalarınız yüklenmiş araçla taşınacağınız eve gidiyoruz. Yolda aniden bir kaza gerçekleşti ve hatalı fiil dediğimiz kaza politikası için gerekli olan eylemi gerçekleştiren birisi yok. İşte o zaman da hayallerinizi kurtaran hizmet sigorta oluyor. 

Ankara Sigortalı Taşımacılık için Bir çok firmaca kabul gören bu hizmet şu şekilde sağlanıyor. Paketleme işlemleri bitti zaman yani araçlara yükleme yapılmadan hemen önce ustalarımızın yerinden kaldırdığı her eşya sigortalanmış sayılıyor. Yükleme işlemi devam ederken resmi bir şekilde hayata geçiriliyor. Bu sayede siz ve sevdiklerinizin hayalleri emin ellerde güvenle taşınıyor.