Başka bir şehire taşınmak başlı başınca  düşündürücü bir  durum olduğunu biliyoruz. Ancak Gentaş Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti için seçebileceğiniz en tecrübeli firmalardan biridir. 20 yıldan fazla bir süredir Ankara'dan Türkiye'mizin her köşesine ev taşıma hizmeti veriyoruz. Genel olarak memur kesim atama dönemlerinde en çok şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almaktadır.

Bu dönem yaz aylarında tayin dönemlerindedir. Ankara Gentaş Nakliyat olarak bu döneme çok özenle hazırlanıyoruz. Ülkemizde hemen her bölge için hizmet sağlıyoruz. Ankara şehirler arası taşımacılık için doğu ve güney doğu illerine kesintisiz olarak evden eve taşıma yapacak alt yapıya sahibiz. Deneyimli ekibimiz ,som model eşya taşıma araçlarımız ve profesyonel taşımacılık anlayışımız var.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşlemekte ?

Ankara şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti için bize ulaşan müşterilerimize bir planlama süresi hazırlıyoruz. Bu süreç de ilk önce ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti oluyor. Konusunda uzman personelimiz taşınma sürecinizde sürekli sizi bilgilendiriyor. Evinizde eşyalarınız gözlemliyor ve ekibe bilgi aktarıyor.

Taşınma günü ,yükleme yapılacak araç ve malzemeler belirleniyor. Anlaşma sağlanmışsa bir gün öncesi sigorta ve sözleşme evrakları sizlere teslim ediliyor. Ankara şehirler arası nakliyat için mutlaka eşya değerince yol sigortası poliçesi hazırlıyoruz. Sigortalı Taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmet anlayışımız profesyonel anlamda en iyi şartlarda yapılır.

Sunduğumuz Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

a) Ücretsiz Ekspertiz

b) Ambalajlama ve Ambalajdan Çıkarma

c) Mobilya Montaj Hizmeti

d) Beyaz Eşya Montaj

e) Mutfak ve Küçük Eşya Toplama

f) Klima Montaj

g)Sigorta İşlemleri

gibi pek çok profesyonel hizmeti Ankara şehirler arası ev taşıma sürecinde beraberinde sunuyoruz. Gittiğimiz illere personelimiz de araç ile beraber gelmektedir. Eşyalarınızın kurulumu kendi sigortalı ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

ankara şehirler arası nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Öncelikle şunu belirtelim Ankara şehirler arası nakliye fiyatları sabit olamaz. Çünkü her evin kendine göre hizmet akışı vardır. Kimi ev 2+1 , kimi ev 3+1   olarak oda sayısına göre azlık çokluk oranı belirler. Bazı evlerin gideceği mesafe 500 km bazıları  1000 km dir. Size tavsiyemiz Ankara şehirler arası nakliye fiyatları tahmini için firmadan eşyalarınıza bakmasını istemektir.

Eşya başında verilen fiyatlar daha sağlıklıdır. Çünkü eşyalarınız belki size göre azdır. Ancak nakliye firmaları çok olarak değerlendirebilir. Ankara Gentaş Nakliyat olarak şehirler arası ev taşıma sürecinde ev eşyalarınızı görmeden fiyat veremiyoruz. Ortalama olabilir ancak net değildir.

Bugüne kadar eşya görülmeden Ankara şehirler arası ev taşıma fiyatları hakkında firma ve müşteri arasında çok sorunlar çıkmıştır. Bu yüzden Gentaş Nakliyat firmamızı arayıp ekspertiz talebinde bulunmanın halinde en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

Firmamız Ankara şehirler arası nakliyat yapmaya yetkilidir. Bu işi yapabilmek için Karayolları K-3 Yetki belgemiz mevcuttur.