Ankara her ne kadar çok kalabalık ve geniş bir alana sahip de olsa, güçlü Alt yapımız ile Ankara şehir içi nakliyat alanında her semt de hizmetimiz var. Şehir için de büyük eşya taşıma ve küçük nakliye işleri için her türlü aracımız mevcuttur. Şehir içi evden eve nakliyat alanında Ankara'nın bir ucundan bir diğer ucuna kadar servis ağımız mevcuttur.

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara'nın yerel taşıma şirketi olarak çok eski ve tecrübeli bir firmayız . Evden eve taşıma için çok güçlü bir donanıma sahibiz. Şehir içi ev taşımalarda kullandığımız özel kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli eleman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Tüm taşınma sürecindeki engin deneyimimiz, bir evden eve nakliyat sağlayıcısına karar verirken bizi en iyi seçenek haline getiriyor.

Ankara şehir içi taşımacılık için ;Kötü sürprizler olmadan taşınma masraflarınızın tam olarak ne olacağını bilmenizin önemli olduğunu düşünüyoruz. Tam bir paketleme hizmeti seçeneğini seçtiğinizde, her şey araca yüklenmeden önce paketlenir, paketlenir ve ayrıntılı bir envanterde listelenir.

 

Ankara Şehir İçi Nakliye Fiyatları

Ankara şehir için nakliyat fiyatları kullanılan araç, oda sayısı ve ya kat yüksekliğine göre değişir. Bu durumda net fiyatlar yapılan ekspertiz sonrası belli olur. Örneğin 2+1  evi şehir içinde taşıma fiyatları ortalama 1500-2500 arası  değişkenlik gösterir. Fiyatlar artabilir ve ya eşya durumuna göre düşebilir.

Eğer katlar yüksek ise asansör kullanılacağından maliyetler artacaktır. 2+1  ev ile 4+1 evi taşıma fiyatı aynı olması mümkün değildir. Her evde işçilik,kullanılan malzemeler farklılık gösterebilir. İşte tam bu yüzden ekspertiz yapılmadan verilen fiyat tahminleri sağlıklı olmamaktadır.