Günümüzde yüksek katlı apartman dairelerine manuel eşya dönemi bitmiştir. Firmamız Gentaş Nakliyat Ankara asansörlü taşımacılık sistemini çıktı ilk günden beri kullanan en eski firmalardan biridir. Eşya taşıma sırasında dar merdiven boşlukları hasarlara yol açabilmektedir. Bu nedenle asansörlü evden eve nakliyat çağımızda en iyi yöntemlerden biri sayılır.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Eşyaları sıfır hata ile taşıyabilmek için Ankara evden eve nakliyat firması olarak 2. kat üzeri tüm taşımalarda asansörlü taşıma sistemi uyguluyoruz. Bu sistem şehir içi nakliyat ve ya şehirler arası nakliyat fark etmeden her ikisi içinde geçerlidir. Ankara içi nakliye sırasında kendi asansörümüz ile taşıma yapıyoruz. Gittiğimiz illerde ise anlaşmalı olduğumuz evden eve taşıma firmalarının asansörlerini kiralamak koşulu ile hizmet veriyoruz.

Ankara asansörlü taşımacılık için 21 katlı mobil eşya taşıma asansörümüz mevcuttur. Her semt için özellikle Keçiören evden eve nakliyat için kesintisiz asansörlü nakliye hizmetimiz  mevcuttur. Ankara evden eve asansörlü taşımacılık sistemi zamandan tasarruf etme konusunda en iyi yöntemdir. Nakliye fiyatları manuel taşımaya göre daha uygun olacaktır. Çünkü asansör nereden baksanız 15-20 elemanın akşama kadar yapacağı işi dakikalar içinde bitirmektedir.

Ankara asansörlü taşımacılık

Ankara asansörlü taşımacılık

Ankara asansörlü evden eve nakliyat

Ankara asansörlü evden eve nakliyat

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat için size tavsiyemiz mutlaka asansörlü olanı tercih etmenizdir. Bu sayede yarım gün gibi kısa zamanda yeni evinize taşınmış olursunuz. Üstelik eşyalarınızın hasar görme  oranı sıfıra iner. Merdiven boşluklarında eşya taşıma belli başlı riskleri de beraberinde getirir. Uzun mobilya parçaları ,buzdolabı ,üçlü koltuklar dönüşlerde sağa sola çarparak zarar görebilir.

Ancak Ankara asansörlü evden eve nakliyat sırasında mobil asansör binaların dış cephesinden kurulur ve eşyalarınız direk araca, ve ya araçtan direk eve çıkartılır. Ayrıca Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları çok yüksek değildir. Bir taşıma işleminde asansör kullanımı fiyata etkisi 800₺ civarıdır. Tabi bu durum eşya ve kat yüksekliğine göre değişebilir.