Evden eve nakliyat firmalarının en iyi özelliği eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktır. Bizde Gentaş Nakliyat olarak Ankara ambalajlı taşımacılık sistemi ile eşyalarınızı sıfır hata ile taşıyoruz. Taşımacılık işlemi ister şehir içi isterse şehirler arası olsun farketmeden mutlaka korunaklı biçimde paketliyoruz.

Ankara Ambalajlı Taşımacılık

En yakın mesafelerde bile özenle tüm ev eşyalarınızı ambalajlı taşıma kapsamında aracımıza yüklüyoruz. Kullandığımız özel ambalajlama malzemeleri ile eşya taşımacılığı sıtasında  hasar riskini sıfıra indiriyoruz.

Gentaş Nakliyat ev taşıma konusunda yıllardan beri tecrübe edinmiş bir firmadır. Günümüze kadar sayısız ev,ofis taşıma işine imza attık. Taşıma işlerimizde % 100 Müşteri memnuniyeti elde ettik.

Ambalajlı Taşımacılık Nasıl Yapılır ?

Ankara ambalajlı taşımacılık öncesi ev içinde eşyalar üzerinde bir takım işlemler yapılmalıdır. Mobilyalar sökülmeli,beyaz eşyalar sökülüp diğer kaba eşyalarda küçültme yapılarak ambalajlanır. Ambalajlama için baloncuklu naylon kullanıyoruz. Halk arasında pat pat ve ya pıt pıt lı naylon da denilen bu ambalaj malzemesi eşyalarınızın sağa sola değerek ve ya birbirine sürtünerek zarar görmesini engeller.

Firmamız bünyesinde çalışan personelin hepsi kalifiye elemanlardan oluşur. He biri mobilya ve beyaz eşya montaj konusunda paketleme konusunda yetişmiş kişilerdir. Ev içinde hangi eşya nasıl paketlenmelidir çok iyi bilirler. Ambalajlama yapmadan üstün körü eşya taşıma firmamızda söz konusu değildir.

Ankara Ambalajlı Taşımacılık
ankara ambalajlı taşımacılık

Hangi Eşyalar Ambalajlanmalıdır ?

Ankara ambalajlı taşımacılık kapsamında  ev içinde zarar görmesi muhtemel tüm eşyalar girer. Size tavsiyemiz eğer plazma gibi  eşyalarınızın orjinal  kutularını muhafaza etmenizdir. Çünkü fabrika ambalajı yerini   diğer malzemeler tutmayabilir. Şehirler arası özellikle uzun mesafelerde bu çok önemlidir.

Ancak Gentaş Nakliyat olarak biz bu konuda da tecrübeli olduğumuzdan her türlü ambalaj malzemesi bulundurmaktayız. Diğer eşyaların ambalajlanması da oldukça önemlidir. Örneğin mobilya parçalarını paketleme önemlidir. Burada bir ayrıntı üzerlerinde buluna vidaları sökmek işin püf noktasıdır. Sökülme ise birbirine sürtünerek zarar verebilir.

Koltuk takımları baloncuklu naylon ile sarılır ve kaymaması için üzeri streç fil ile kaplanır. Beyaz eşyalar da aynen yerlerinden çıkarılır emniyet vidaları var ise takılır ve yukarıdaki resimde görüldüğü gibi ambalajlanır. Bu işlem Ankara şehirler arası nakliyat işlemlerinde de aynen uygulanır.